Merkezi Sistem

Hizmetlerimiz

Merkezi Sistem

Merkezi sistem soğutma cihazları, kullanım alanlarına göre iki kompresörü, üç kompresörlü eşit yada farklı hp gücüne sahip kompresörler ile üretilir.
Merkezi sistem soğutma cihazları, kullanım alanlarına göre iki kompresörü, üç kompresörlü eşit yada farklı hp gücüne sahip kompresörler ile üretilir.
 
Merkezi Sistem soğutma grupları kondanser ayrı yada farklı olarak dizyan edildiği gibi kompresör ünitesi açık yada kapalı sistem olarak özel imalat seçenekleri vardır.
 
Merkezi Sistem Soğutma Cihazları Kullanım Alanları
 
Yaş sebve ve meyve depolama alanları, küçük kapasiteli soğuk oda sayısı fazla olan tesislerde, Lojistik depolama alanlarında, Gıda depolama, Et ve Et ürünleri işleme ve depolama alanları dışında, yer tasarrufu sağlamak için kullanıma uygundur.
 
Yarı Hermetik Merkezi Sistemler
 
İstenilen Kapasitelere üretim seçeneği bulunan merkezi sistem gruplarında Yarı Hermetik kompresörler kullanılmaktadır. Üretilen cihazlarda kullılan malzemeler kalitesini ıspatlamış ürünlerden tercih etmekteyiz. Bireysel gruplara göre maliyeti düşüktür. 2 hp den 100 hp ye kadar kompresör seçenekleri mevcuttur
 
Vidalı Kompresörlü Merkezi Sistemler
 
Soğutma kapasitesi yüksek olan alanlarda, Yüksek kapasiteli vidalı kompresöler kullanıma uygundur. Üretilen cihazlarda kullılan malzemeler kalitesini ıspatlamış ürünlerden tercih etmekteyiz. 30 hp den 100 hp ye kadar kompresör seçenekleri mevcuttur.
 
Avantajlar
 
Yüksek kapasite performanslı
Kolay kurulum, bakım kolaylığı
% 35 Enerji Tasarrufu
İlk yatırımda düşük maliyet
Soğutma Otomasyonuna uygun
Ürün Çeşitliliği
Komple ürün
Düşük ses seviyesi
Dış ortamalara dayanıklı kabin
Teknik Özellikler
 
İnvertör
6 kutulu Aksiyal fan
Gaz göstergesi
Likit akış kontrolü
Karter ısıtıcısı
Alçak yüksek gerilim koruma rolesi
Termik menyetik şalter
Soğutucu akışkan deposu
Kondanser soğutma fanı