Doğalgaz Tesisatı Proje Çizimi

Hena Yapı Bilgilendiriyor

Doğalgaz Tesisatı Proje Çizimi

Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz proje çizimi Hena Yapı tarafından kontrol edilmekte, Hena Yapı tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle Hatay'da proje çizimi için Doğalgaz sertifikası olan bir doğalgaz firması ile çalışılmalıdır.
Doğalgaz tesisatı ve doğalgaz proje çizimi Hena Yapı tarafından kontrol edilmekte, Hena Yapı tarafından yapılmamaktadır. Bu nedenle Hatay'da proje çizimi için Doğalgaz  sertifikası olan bir doğalgaz firması ile çalışılmalıdır. Gerek doğalgaz tadilat projesi gerekse doğalgaz proje çizimi için firmamızla görüşebilir, yetkili mühendis ve teknikerlerden oluşan uzman kadromuzla görüşerek projelendirme sürecini başlatabilirsiniz.
 
Doğalgaz proje çizim aşamaları
 
  Doğalgazlı cihazlarınızın proje çizimi için Hena Yapı Yetkili Mühendislerimiz binanıza gelerek gerekli ölçüm ve ön röleveyi alır. Çizimler öncelikle bilgisayar ortamında yapılır ve proje Hena Yapı'ya onay için sunulur. Hena Yapı tarafından onaylanan proje için Hena Yapı kontrol ve gaz açma randevusu alınır.
 
 Şartnameye uygun doğalgaz proje çizimi yapıldıktan sonra gaz açım evrağı Hena Yapı mühendisleri tarafından onaylanır. Gaz açma tarihinde Hena Yapı gaz açma mühendisi ve firmamızın mühendisleri gaz açma işlemini tamamlar.
 
 Herhangi bir Hena Yapı proje çizimi uygunsuzluğu tespit edildiğinde gerekli düzeltmeler yapılır. Doğalgaz proje çizimi ve doğalgaz tadilat projesi için firmamızla görüşebilir, bacalı kombiden hermetik veya yoğuşmalı kombiye geçişlerde zorunlu olan Hena Yapı yeni proje çizimi için profesyonel destek alabilirsiniz. En fazla 3 – 5 iş gününde tamamlanan projeler için firmamız en doğru adrestir.